حامل فضایی قابل بازیابی

۱۴۰۰/۰۷/۱۱

Terran 1 به عنوان وسیله پرتاب نسل بعدی ، برای آینده استقرار و تأمین مجدد صورت فلکی طراحی شده است. معماری پیشگامانه ، منحصر به فرد و نرم افزاری آن قادر است نیازهای در حال توسعه مشتریان ماهواره ای را برآورده کند و در عین حال چابک ترین و مقرون به صرفه ترین سرویس پرتاب را در بازار ارائه دهد. Terran 1 که در ایالات متحده طراحی و چاپ شده است ، از ابتدای خصوصی سازی فضا 20 سال پیش ، نوآورترین محصولی است که از صنعت تولید هوافضا بیرون آمده است.

Terran R برای مشتریان تجاری و دولتی دسترسی مقرون به صرفه به فضا را در LEO و فراتر از آن فراهم می کند. Terran R کمک می کند تا خط لوله فزاینده شرکت مورد توجه تجاری قرار گیرد و در نهایت به مشتریان یک باربری فضایی نقطه به نقطه با قابلیت انجام ماموریت بین زمین ، ماه و مریخ ارائه می دهد.

Terran R دارای ویژگی های آیرودینامیکی منحصر به فرد با ساختارهای بهینه و بهینه سازی شده است. فرآیند چاپ سه بعدی اختصاصی نسبیت توسط نرم افزار و تولید داده ، مواد چاپ سه بعدی عجیب و غریب و هندسه های طراحی منحصر به فرد که با تولید سنتی امکان پذیر نیست ، فعال می شود ، که باعث افزایش سریعتر پیشرفت و تکرار در صنعت می شود.

Terran R از کیپ کاناورال در 2024 شروع به کار می کند.

منبع:relativityspace